امروز : شنبه 04 خرداد 1398

مرحله دوم استقرار نظام بودجه ریزی عملکردی آغاز شد

مرحله دوم استقرار نظام بودجه ریزی عملکردی ۱۴ دستگاه اجرایی از سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، صبح شنبه "مرحله دوم استقرار نظام بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد دستگاه های اجرایی" به همت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در هتل استقلال آغاز شد.

این همایش با حضور "نعمت الله ترکی" رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، "نوربخش عسکری" معاون هماهنگی برنامه و بودجه، مدیران ک ، معاونین و کارشناسان ۱۴ دستگاه اجرایی از سراسر استان و معاونین هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت استان ها طی دو روز برگزار می شود.

براساس این گزارش، امروز سامانه استقرار نظام بودجه ریزی عملکردی برای ۷ دستگاه اجرایی، ادارات کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی، اوقاف و امور خیریه، دامپزشکی، منابع طبیعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، امور عشایر، شیلات و سازمان بازرسی تشریح و توضیح داده می شود.

در این همایش آموزش نحوه وارد کردن خدمات مربوط به هر دستگاه در سامانه ارائه شده و تبادل کارشناسی با استان ها انجام می شود، بعد از آن دستگاه های اجرایی می توانند وارد سامانه شده و اطلاعات عملکردی سال ۹۵، ۹۶ و پیش بینی عملکرد سال ۹۷ را ثبت کنند.

گفتنی است؛ سامانه پاسخگویی دیگری هم برای رفع ابهامات و سوالات دستگاه های اجرایی طراحی شده که ۲۴ ساعته و آنلاین به همه سوالات پاسخ می دهد.

به گفته عسکری معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، تا تاریخ 25 دی ماه کار محاسبه قیمت تمام شده خدمات 14 دستگاه اجرایی و براساس برنامه زمانبندی تا 15 اسفند ماه، محاسبه قیمت تمام شده 25 دستگاه اجرایی به پایان رسیده و به سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه می شود تا مبنای توزیع بودجه ادارات کل استان ها در سال 97 باشد.

انتهای پیام./